معرفی دکتر مرتضی نخعی امرودی

فلوشیپ رسمی جراحی شانه و آرنج

عضو هیئت علمی (دانشیار) دانشگاه علوم پزشکی ایران

مسوول راه اندازی اولین و تنها بخش آموزشی فلوشیپ جراحی شانه و آرنج در ایران

دکتر مرتضی نخعی امرودی متولد سال ١٣۵١، در سال 1368 دیپلم ریاضی-فیزیک گرفته و همان سال با رتبه 4 کنکور منطقه 3 وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شده است. مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را با رتبه ممتاز (1% اول دانشگاه) در سال ١٣٧۶ از همان دانشگاه گرفته است.

دو سال خدمت سربازی را به عنوان پزشک عمومی پیام آور بهداشت انجام داده و سپس وارد دوره تخصصی جراحی ارتوپدی در دانشگاه علوم پزشکی ایران -در شهر تهران- شده است. مدرک بورد تخصصی ارتوپدی را در سال ١٣٨٢ از دانشگاه علوم پزشکی ایران کسب کرده است.

از سال ١٣٨۴ تا ١٣٨۵ دوره تکمیلی جراحی شانه را در دانشگاه علوم پزشکی ایران، و سپس دوره تکمیلی دیگری را از سال 1385 تا 1386 در جراحی و آرتروسکوپی شانه و آرنج در کشور انگلستان (بیمارستان دانشگاهی رویال لیورپول) طی کرده و در حال حاضر به عنوان عضو هیئت علمی (دانشیار) جراحی ارتوپدی در دانشگاه علوم پزشکی ایران – دپارتمان جراحی شانه – در شهر تهران مشغول فعالیت آموزشی و درمانی است.

ایشان سابقه دو سال کار با مدرک پزشکی عمومی، و سپس دو سال هم با مدرک جراحی و تخصص ارتوپدی داشته؛ و از سال 1385 تاکنون (به مدت ۱۴ سال) به عنوان جراح شانه وآرنج، هم در بخش دانشگاهی و هم در بخش خصوصی فعالیت دارد.

دکتر مرتضی نخعی مسوول راه‏ اندازی اولین و تنها بخش آموزشی فلوشیپ جراحی شانه و آرنج در ایران است.

بیشترین وقت کاری ایشان به امر آموزش به دانشجویان پزشکی و بویژه دستیاران تخصصی ارتوپدی در دانشگاه تعلق داشته، و عمده وقت سپری شده در دانشگاه، به آموزش تئوری و عملی بیماری‏های شانه به دستیاران تخصصی ارتوپدی اختصاص دارد. ویزیت بیمارانی که مشکل شانه دارند و عمل جراحی آن‏ها با کمک دستیاران تخصصی، و بحث و آموزش در مورد بیماری‏ها و اعمال جراحی، جزو وظایف دانشگاهی ایشان است.

بخش خصوصی

دکتر نخعی در تمام این سال‏ها در کنار بخش آموزشی و دانشگاهی، در بخش خصوصی هم فعالیت داشته‏ است.

آدرس مطب : تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از دو راهی قلهک، روبروی خیابان ظفر (وحید دستگردی)، بالاتر از برج و پارکینگ عمومی نگین ظفر، (100 متر پایین‏تر از بیمارستان ایرانمهر)، ابتدای کوچه صادقیان (وحید سابق)، ساختمان پزشکان پارس، طبقه اول، واحد اول

تلفن: 22885000

مطب حدود 500 متر بالاتر از ایستگاه متروی شریعتی است. پارکینگ عمومی نگین ظفر، برای پارک اتوموبیل در این منطقۀ پرترافیک، بسیار مفید است.

بیمارستان ‌خصوصی طرف قرارداد: بیمارستان ایرانمهر، خیابان شریعتی، دو راهی قلهک

تلفن: 22009071

فیلم معرفی بیمارستان ایرانمهر و نحوه کار کردن دکتر نخعی